Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
26.07
2021

Podsumowanie z działań mobilnego punktu szczepień

 W ten weekend do amfiteatru „Pod Skocznią”  w Istebnej zawitał mobilny punkt szczepień obsługiwany przez zespół ze szpitala miejskiego nr 4 w Gliwicach.

Dobra współpraca Wójta Gminy Istebna Łucji Michałek z Wojewodą Śląskim Panem Jarosławem Wieczorkiem przyczyniła się do sprawnie przeprowadzonej akcji, za co Wójt składa serdeczne podziękowania.

Akcja cieszyła się zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów, którzy w tych dniach odwiedzili Gminę Istebna.

Dostępna była szczepionka firmy Johnson & Johnson z której skorzystało łącznie 158 osób oraz szczepionka firmy Pfizer, z której skorzystało łącznie 99 osób.

Osoby, które zaszczepiły się szczepionką Johnson & Johnson otrzymały w dniu szczepienia certyfikat szczepionkowy. Pozostali, którzy przyjęli dwudawkową szczepionkę firmy Pfizer muszą udać się na kolejne – drugie szczepienie.

W Gminie Istebna będzie kolejna możliwość skorzystania z tej formy szczepienia w dniu 28 sierpnia 2021r w godz. 16:00 – 21:00 w Amfiteatrze „Pod Skocznią”Dodał: Leokadia Białożyt (8032)